Ana Sayfa
Satranç Ligi Takvimi
Lig Programı
Satranç Ligi Yönergesi
Uygulama Yönergesi
İletişim
Kulüplerimiz
Lig Şampiyonları
banner_lig_logo.jpg
Kaynaklar
Canlı Yayın
Fotoğraf Galerisi
Bireysel Sonuçlar


Sıra Kura Listesi
isbankliglogo.gif2009-2010 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi takvimine göre yapılacak olan sıra kura çekilişi, 18 Haziran 2010 Cuma günü saat 16:00'da TSF Ankara Atatürk Satranç Merkezi'nde gerçekleşecektir. Çekilişe tüm sporcu ve kulüplerimiz davetlidir.

Sıra Kura Listesi

 
2009-2010 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi
isbankliglogo.gif
2009-2010 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi (1..13. Tur) Karşılaşmaları 28 Haziran - 08 Temmuz 2010 tarihleri arasında Konya-Rixos Otel'de gerçekleştirilecektir.

Ana listelerinin TSF'ye internet üzerinden online bildirimi  için son tarih 14 Haziran 2010 saat 16:00'dır. Kulüp Temsilcilerinin Online Ana Liste Bildirim Kullanıcı Adı ve Şifrelerini almak için Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır  adresine başvuru yapmaları, herhangi bir mağduriyetin yaşanmaması için Kulüp Temsilcilerimizin Satranç Ligi Takvimine uygun hareket etmeleri önem arz etmektedir. 

Konaklamalar tam pansiyon (Sabah, Öğle ve Akşam Açık büfe, sınırsız konsantre meyve suyu) esasına göre yapılacaktır. Konaklama yapmak isteyen kulüplerimizin(tüm katılımcıları için yalnızca bir konaklama formu) aşağıda yer alan konaklama formunu doldurup 16 Haziran 2010 tarihine kadar  Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır  adresine göndermeleri gerekmektedir.

Satranç Ligi YönergesiRixos Otel haricinde konaklama yapmak isteyen kulüpler, kişi başı 75 TL organizasyon katkı payı ödeyeceklerdir. Tutar, kulüpler için ayrılan doğrudan destek payından düşülecektir.

Federasyon tarafından konaklama için belirlenen koşullardan farkı ortamlarda konaklamak isteyen kulüpler, kadrolarında (A) ve Yaş Grupları ulusal takım havuzundan sporcu bulundurmaları durumunda bu sporcular, Yönetim Kurulunun 27.12.2008tarih ve 3/7 nolu kararı doğrultusunda organizasyonun yapılacağı otelde kalmak zorundadırlar.

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 19 - 20 Toplam: 20
 Türkiye Satranç Federasyonu 2010